0

Умови угоди

Загальні положення

               Дана угода користувача (далі по тексту - Угода) відповідно до ст. ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) і адресовано невизначеному колу осіб не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), що бажають придбати товари в інтернет-магазині chystoshka.ua (далі по тексту - Інтернет-магазин ) розташованому в мережі Інтернет за адресою https: // chystoshka.ua


Терміни та визначення

Якщо інше не випливає з умов цієї Угоди, нижченаведені терміни мають таке значення:

Акцепт - повне прийняття Відвідувачем або Покупцем умов Угоди; Відвідувач - будь-яка фізична особа - користувач мережі Інтернет, що здійснює доступ до Інтернет-магазину;

Покупець - будь-яка особа, не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), яка замовляє та оплачує Товари в Інтернет-магазині;

Продавець - власник товару пропонованого в Інтернет-магазині;

Товар - об'єкт матеріального характеру, допущений до вільного обігу на території України відповідно до чинного законодавства України, представлений до продажу за допомогою Інтернет-магазину; Реєстрація - процедура, в ході якої Відвідувач або Покупець за допомогою заповнення відповідних форм Інтернет-магазину надає необхідну інформацію (Персональні дані) для можливості замовлення і оплати Товарів в Інтернет-магазині;

Персональні дані - це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка надаються Відвідувачем / Покупцем в процесі реєстрації і дають можливість ідентифікувати Відвідувача / Покупця;

               Якщо Відвідувач або Покупець не згоден з умовами Угоди, він зобов'язується не користуватися цим інтернет-магазином. Реєстрація в Інтернет магазині означає, що Відвідувач / Покупець ознайомлений з цією угодою, розуміє і приймає його повністю і беззастережно.

               Ця Угода може бути змінена та / або доповнено Адміністрацією Інтернет-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нове або змінений Угода стають дійсними після розміщення його на сайті Інтернет-магазину.

Реєстрація на сайті Інтернет-магазину

1.Для можливості формування замовлень в Інтернет-магазині Покупцеві необхідно пройти процедуру реєстрації і внести необхідні дані для реєстрації на сайті.
2. При реєстрації на сайті Покупець зобов'язується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних, для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем і доставки Покупцеві сплаченого ним Товару.
3. У процесі реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець вказує логін (його e-mail) і пароль, за безпеку яких він несе відповідальність. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані при реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх місці. За всі дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе виключно Покупець.

Персональна інформація Покупця

               Беручи це Угода Покупець дає згоду на збір і використання певної інформації про нього у відповідності до положень Закону України «Про захист персональних даних». Крім того, Покупець дає згоду Продавцю збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з членством Покупця.

Замовлення товарів в Інтернет-магазині

1.Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами: зроблений по телефону, за допомогою соціальних мереж або оформлений самостійно на Сайті. Після оформлення замовлення покупцеві буде направлено повідомлення про підтвердження замовлення і наявності товару або про передбачувану дату надходження товару в разі його відсутності. При оформленні замовлення без реєстрації повідомлення здійснюється за допомогою телефонного зв'язку.

2. При оформленні замовлення в кількості, що перевищує одну одиницю одного найменування товару і відсутності необхідної кількості товару, Продавець інформує про це Покупця шляхом направлення йому повідомлення або по телефону. Покупець може погодитися прийняти товар у кількості, що є у Продавця, або анулювати замовлення.
3. У разі відсутності відповіді на повідомлення протягом 3-х днів Продавець має право анулювати замовлення. У разі відсутності товару, вказаного на сайті Інтернет-магазину, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, незалежних від Продавця, вказаний замовлення анулюється, а Покупець інформується шляхом направлення йому повідомлення або по телефону.
4. Умови оплати та доставки товару описані в розділі "Доставка і оплата".
5. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару.
Різниця в відтінках товару і фотографії на сайті не є ознакою неякісної товару. На різницю у відтінках можуть вплинути настройки моніторів, закладені виробниками техніки. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися до продавця в інтернет магазин.

Обмеження відповідальності Продавця               

Продавець не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Інтернет-магазині. Продавець докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на сайті Інтернет-магазину інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

               Продавець не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки Відвідувачів Інтернет-магазину, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Продавця може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Продавець вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство України або норми моралі.

               Продавець не несе відповідальність за можливі протиправні дії Відвідувача / Покупця щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Відвідувача / Покупця. Продавець не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Інтернет-магазином, його використанням або неможливістю використання.

               Продавець не несе відповідальності за втрату Відвідувачем / Покупцем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті chystoshka.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).

               З метою вищевикладеного Продавець залишає за собою право видаляти розміщену на сайті Інтернет-магазину інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Інтернет-магазину Відвідувачів / Покупців створюють згідно з висновком Продавця, проблеми у використанні Інтернет-магазину іншими Відвідувачами / Покупцями, або Відвідувачів / Покупців, які порушують вимоги Угоди.

Копіювання матеріалів сайту

               Копіювання будь-яких графічних і текстових матеріалів розміщених на сайті, дозволене виключно з прямим посиланням на джерело chystoshka.ua Порушення авторських прав контролюється і переслідується по закону.